Ingen varer i kurven.
Forside/Butik/iPhone Covers og Bumpers/iPhone 7-8 PLUS
iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort
129 kr.
– Her rammer vi tidens trend med et læder cover der er designet til iPhone 7-8 PLUS
Om iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort
– Smukt og stilfuldt cover til iPhone 7-8 PLUS
– Omslaget lukkes med magnetlukning
– iPhone 7-8 PLUS læder cover beskytter din iPhone mod ridser og stød
– Passer perfekt sammen med et pasnerglas (sikkerhedsglas) fra Bulletproof Screen Protector
Ydersiden af iPhone 7-8 PLUS læder cover kan fåes i enten sort eller brunt læder på iKing.dk. Når du åbner coveres op fungere det som en tegnebog. Der er magneter på forsiden for at holde det hele lukket, når den ikke er i brug.
På venstre inderside af iPhone 7-8 PLUS læder cover finder du 3 lommer til kreditkort og kontanter.
Ikke på lager
iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort
iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung kan købes i brun og sort læder.
Markedet for tilbehør til vores elektroniske bedstevenner er boomet de seneste år. Vi vil have unikke covers, der passer til vores personlige stil – i høj kvalitet selvfølgelig. Derfor har iKing hentet dette iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort hjem. Her rammer vi tidens trend med et cover som er lavet af imitere læder der er designet til iPhone 7-8 PLUS og har den fordel at det er vandafskynede.
Ydersiden af iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung kan fås i enten sort eller brunt læder på iKing.dk. Når du åbner coveret op fungere det som en tegnebog. Der er magneter på forsiden for at holde det hele lukket, når den ikke er i brug.
Om iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort:
På venstre inderside af cover finder du 3 lommer til kreditkort og kontanter.
iKing.dk’s kollektion af iPhone 7-8 PLUS læder cover til smartphones og tablets har et råt, moderne look og sørger for optimal beskyttelse.
Funktioner:
Giver beskyttelse og forhindrer ridser
Fremstillet af sort imiteret læder
Har åbninger til alle funktionerne på din iPhone 7-8 PLUS
Kompatibilitet:
iPhone 7-8 PLUS
Pakken indeholder:
1 × iPhone 7-8 PLUS kortholder læderpung sort
Gør din mobil mere sikker:
Ønsker du at sikre din mobil optimal skal du tage et kig på vores panser glas fra BSP (Bulletproof Screen Protector) som er 0,3mm sikkerhedsglas til din mobil skærm. Glasset er 9 x stærkere end normalt glas og modstår ridser. Så er din smartphone sikret sammen med iPhone 7-8 PLUS kortholder.